TWEE FEESTELIJKE LUNCHCONCERTEN In het Isala Theater

Zondag 18 februari 2007
Beste muziekliefhebber,

Een goed bericht in het nieuwe jaar: het WOP-Middelwatering zet i.s.m. het Prinses Christina Concours en het Meldpunt in 2007 de concerten voort in zowel het Isala Theater als de Dorpskerk!

Wij nodigen u hartelijk uit om erbij te zijn, allereerst op zondag 18 februari a.s.. Voor éénmaal is voor de zondag gekozen. We kunnen n.l. op die dag drie mensen mét hun familie bedanken voor de rol die zij jarenlang in het WOP vervuld hebben én we bereiken dan waarschijnlijk weer nieuw publiek én we komen tegemoet aan de wens van veel trouwe bezoekers om het mogelijk te maken hun (klein)kind(eren) eens mee te nemen.

Om er echt iets bijzonders van te maken hebben we niet alleen twee concerten geprogrammeerd maar daartussen een feestelijke lunch. U koopt voor € 6,- een kaartje voor 1 concert + 1 lunch.

Wie beide concerten wil bijwonen (voor een deel hetzelfde, voor een deel nieuw repertoire) betaalt € 7. Dat is werkelijk een schijntje, want als u een dergelijk concert wilt bijwonen in de Doelen of het Concertgebouw bent u – zonder lunch! - minimaal het viervoudige kwijt. Want wie hebben we weten te contracteren…??

Met veel plezier kunnen we u melden, dat we de harpiste Lavinia Meijer bereid hebben gevonden naar Capelle te komen. Lavinia speelde in december 2004 al voor ons in de Dorpskerk. et was om nooit te vergeten!

Intussen heeft Lavinia zoveel naam gemaakt, dat componisten zich verdringen om muziek voor haar te schrijven en is zij o.a. uitverkoren om als “Rising Star” concerten te geven op de twaalf belangrijkste podia van de wereld, zoals Musikverein Wenen, Carnegie Hall New York en – natuurlijk - “ons” Concertgebouw in Amsterdam. Wij hopen u op 18 februari te ontmoeten. Vriendelijk verzoeken wij u deze e-mail door te sturen aan familie, vrienden en kennissen die mogelijk ook geïnteresseerd zijn in de concerten.

Met vriendelijke groet,

Namens de Werkgroep Muziek,

Marja Smit.

De gegevens voor u op een rijtje:

Zondag 18 februari 2007 TWEE FEESTELIJKE LUNCHCONCERTEN In het Isala Theater Stadsplein 5 te Capelle aan den IJssel (tegenover metrohalte Capelle Centrum) met LAVINIA MEIJER – HARP Laureaat van o.a het Prinses Christina Concours en “Rising Star”

  • 1e concert 12.00-12.40 uur
  • feestelijke lunch 12.40-14.00uur
  • 2e concert 14.00-14.40 uur

Het theater is open van 11.30-15.15 uur. Kaarten zijn te koop bij de kassa van het Isala Theater 1 concert + 1 lunch € 6,- 2 concerten + 1 lunch € 7,-

Voor mensen die moeilijk ter been zijn of gebruik maken van een rolstoel zijn voorzieningen getroffen. Indien u woont in Capelle of Krimpen aan den IJssel en gebruik wilt maken van gratis vervoer kunt u contact opnemen met het Meldpunt, tel.: (010)-4501344.

Om alvast in uw agenda te noteren: de volgende concerten vinden plaats op:

  • Vrijdagavond 16 maart LENTECONCERT in de Dorpskerk
  • Donderdag 26 april LUNCHCONCERT in het Isala Theater
  • Donderdag 31 mei LUNCHCONCERT in het Isala Theater
  • Vrijdagavond 22 juni MIDZOMERAVOND CONCERT in de Dorpskerk
  • Donderdag 20 september LUNCHCONCERT in het Isala Theater
  • Donderdag 11 oktober LUNCHCONCERT in het Isala Theater
  • Donderdag 15 november LUNCHCONCERT in het Isala Theater
  • Vrijdagavond 28 december MIDWINTERCONCERT in de Dorpskerk